Kreatywny marker w Kieleckim Parku Technologicznym 29-30 kwietnia 2017

RENATAPISZE
Opublikowano: 27-03-2017
Kreatywny marker w Kieleckim Parku Technologicznym 29-30 kwietnia 2017

Warsztaty Kreatywny marker tym razem 2 dniowe . Będziemy mieć więcej czasu na zgłębianie kaligrafii XXI wieku czyli pisania markerami .  Temu głównie będzie poświęcony pierwszy dzień .

Pisanie jest, jak puzzle : będziemy pisać litery, wyrazy …aż dojdziemy do tworzenia kompozycji literowych z kilku zdań.  Dobranie odpowiedniego rozmiaru markera do słowa, które chcesz napisać i do rozmiaru kartki wcale nie jest takie proste 😉

Często okazuje się,że zabrakło miejsca na pół litery – i co wtedy ? Aby nie zaliczać takich wpadek , wystarczy, że poznasz kilka zasad a potem już tylko pozostaje codzienne trenowanie 😉 na czym się tylko da : w zeszycie, na serwetce, na pudełku po pizzy ( szczególnie polecam) lub na tym, co Ci wpadnie w ręce .

Będzie też temat efektów specjalnych czyli : cienie, kolory, kształty, styl i tworzenie własnej czcionki. Dotrzemy tym sposobem do prostej grafiki .

Drugi dzień to głównie grafika czyli proste ikony . Po zgłębieniu tych czterech tematów (liternictwo , kompozycja, kolor,grafika)  – będziemy je ze sobą łączyć !

Nie pozostaje nic innego, jak tworzenie grafik na własne potrzeby . Będą tez zadania w grupach oraz egzamin przed flipchartem.

Po dwóch dniach pracy, ale jakże  kreatywnej w pięknych i inspirujących wnętrzach Kieleckiego Parku Technologicznego , wyjdziecie bogatsi o kilka nowych umiejętności, które okażą się bardzo cenne w wielu sytuacjach. Sami się zdziwicie, jak wielu 😉

Obecność i wpłaty do 12 kwietnia . Cena za 2 dni – 2 x 7 godzin = 490 zł

http://www.technopark.kielce.pl/pl/aktualnosci/pokaz/1482,%E2%80%9Ekreatywny_marker%E2%80%9D_w_kpt

WARSZTATY LITERNICTWO

kategoria aktualności